Reference

Děkujeme za Vaše ohlasy

Velkou radost jsem měl z restaurace Barrio Gotico Cafe v Kurdějově. Není to právě destinace, která by v hledáčku turistů byla na prvním místě, ale i přesto se zde setkáte s úrovní a kvalitou gastronomie, která má světové parametry. Tady rozhodně připraveni jsou….

Ivo Dvořák, Víceprezident Asociace someliérů ČR,

časopis WINE & Degustation

Přijměte prosím mé upřímné poděkování Vám i ostatním členům restaurace Barrio Gotici Cafe za příjemné prostředí, které jste vytvořili ve Vašem podniku u příležitosti životního jubilea mé paní. Velmi pěkné prostředí, ve kterém je dobře i těm nejmenším bylo doplněno výborně připraveným menu podávaným ochotnou obsluhou, která dokázala v naší společnosti vytvořit prostředí takřka domácí. Celkový dojem pak byl doplněn umožněním prohlídky historických pamětihodností Vaší obce. Všichni přítomní si odnesli z našeho setkání velmi pěkné zážitky, které se stanou příjemnou vzpomínkou….

Em.doc.PhDr František Hradil,CSc, Osobní dopis,

Super jidlo, víno i obsluha. Nutno vidět i zažít. Neskutečná romantika.

Helena Pláteníková, ,

Facebook

Skvělá moderní kuchyně s využitím typických českých surovin (králík, vepřové koleno atd.). Skvělé dezerty a pečlivě vybrané víno. Poměr cena kvalita je v naprostém pořádku. Chodíme tam rádi a budeme se i nadále rádi vracet.

Helena Rýlichová, ,

Facebook

V restauraci Barrio Gotico Cafe ochutnáte jihomoravské a španělské lahůdky a skvělá vína…. Nenápadný domek č.p. 137 s lomenými okny vedle gotického kostela sv. Jana Křtitele ukrývá domáckou restauraci, jejíž útulnost umocňuje praskající krb a milý personál…. Španělské tapas doplňují masa z grilu, domácí těstoviny, sezónní saláty a dezerty. Víkendy patří brunchům, oblíbené jsou i zážitkové degustační akce.

Kristina Zábrodská, časopis Krásný venkov,

prosinec 2016

Tuto restauraci jsme vůbec neznali a při výběru jsme zariskovali a šáhli do neznáma. Musím ale říci, že při nás stála štěstěna, protože jsme byli velmi spokojení. Kladné hodnocení patří celému zážitku v této rastauraci, ať už se jedná o velmi vstřícnou a milou obsluhu, delikátní jídlo a příjmené prostředí restaurace. Budeme se vždy velmi rádi vracet a přejeme mnoho úspěchů.

Adriana Pytlová, ,

Facebook

Skvělé prostředí, skvělá obsluha, skvělý interiér, skvělé jídlo. Všechno na jedničku na místě kde byste rozhodně něco takového nehledali!

Miroslav P, ,

Tripadvisor

Do restaurace Barrio Gotico Cafe se vždy moc těšíme… Na úžasnou a poklidnou atmosféru, vynikající jídlo a milou obsluhu. Když jsme se rozhodovali, kde uspořádáme svatební hostinu, měli jsme hned jasno. Náš Velký Den byl naprosto pohádkový…Jídlo bylo výborné jako vždycky a vše bylo nádherně nazdobené a díky tomu byla atmosféra restaurace ještě kouzelnější. Ještě jednou děkujeme celému týmu za to, že se o nás tak hezky starali. Tímto bychom rádi Barrio doporučili, jak pro větší akce a oslavy, tak i jen pro oběd nebo večeři… Je to skvělý zážitek a už teď se těšíme na další návštěvu! Manželé Kaloudovi

Lucie Kaloudová, ,

Facebook

Okouzlující atmosféra místa uprostřed moravských vinohradů a kopců, ve spojení s příjemnou obsluhou a především dokonale vychuceným jídlem. V jídle je znát poctivé kuchařské řemeslo a kvalitní suroviny. Pečlivě vybraná sezónní nabídka jídel. Doporučujeme degustatční menu, kde jsou jednotlivé chody výborně nakombinované. V neposlední řadě nabídka vín místních vinařů nebo vín z nejbližšího okolí.

Zdeněk Ž, ,

Tripadvisor

Skvělé místo, úžasná kuchyně a příjemný, milý a ochotný personál. Moc nám chutnalo a budeme se sem rádi vracet!

Monika Valentinová, ,

Facebook

V sobotu jsme do restaurace zavitali poprve, mame radi Spanelsko a musim rict, ze jsme byli nadseni. Vynikajici jidlo, prijemna atmosfera a velmi profesionalni obsluha. Kdyz k tomu prictu detsky koutek, kde si nase mala pekne vyhrala, tak restauraci radime mezi ty nejlepsi, ktere jsme kdy navstivili. Urcite brzy zavitame znovu.

Lukáš Bárta, ,

Facebook

Z Kurdějova do Barcelony I když by se podle nadpisu mohlo zdát, že mne mé putování za kurdějovskými víny a vinicemi zavedlo ještě mnohem dál než do Bavor, opak je naštěstí pravdou. Posledním cílem mé výpravy je restaurace Barrio Gotico Cafe, zasazená přímo doprostřed obce. Společně s Hotelem Kurdějov patří Lubomíru Němečkovi. A právě s ním, zatím vlastně posledním z novodobých kurdějovských vinařů, zde mám schůzku. Předtím ale stihnu výtečný oběd v podání místní kuchyně. Celé restauraci velí Ondra Nosek, kterého znám ještě z jeho působení v Brně. Koncept restaurace je inspirován spojením moravské a španělské kuchyně. To je ostatně patrné i z názvu restaurace – Barrio Gotico je centrální čtvrtí Barcelony. Jak to možná pro někoho zní kostrbatě, prakticky to funguje výborně. „Vždy nám šlo o co nejlepší využití surovin. Právě v tomto je pro nás Španělsko nevyčerpatelným zdrojem nápadů a postupů. Chceme dělat noblesní, ale zároveň v dobrém slova smyslu vesnickou kuchyni. Dostanete zde tradiční pokrmy naší kuchyně

PhDr. Martin Procházka, sommelier ITSMW,

časopis WINE & Degustation