page-top
logo

Příběh naší restaurace začal návštěvou Španělska. Zdejší architekturu, styl života a pikantní pokrmy jsme si okamžitě zamilovali. Nejvíc nás však okouzlila historická gotická čtvrť Barrio Gotico, po které jsme pojmenovali také náš podnik.

Protože jsme chtěli přenést kousek Barcelony i na Moravu, rozhodli jsme se spojit gastronomické skvosty jižní Moravy s pikantními chutěmi Španělska. Za vším stojí snaha vytvořit místo, kde mohou hosté sharovat jídlo, sedět u vína s přáteli a užívat si příjemnou atmosféru.

Každý týden se snažíme měnit jídelní lístek a pracujeme převážně s lokálními surovinami. Denně u nás můžete ochutnat čerstvé máslové pečivo, kváskový žitný chléb, tapas a pinxtos, hovězí picanha steak, ručně vyrobené těstoviny z vajec a semolinové mouky, ale i tradiční jídla v našem moderním pojetí české kuchyně. Veškeré pokrmy nádherně doladí výběr moravských a španělských vín.

Můžete u nás uspořádat oslavu narozenin, svatební hostinu či firemní večírek.Zajistíme pro vás catering i kompletní vybavení.

Tým restaurace Barrio Gotico

Řekli o nás

"Fantastický zážitek a gastronomie. Poznali jsme trošku náhodou, ale zamilovali si místo, restaurace i majitelé. Lepší tapas jsem neměl ani ve Španělsku :-) Nakonec jsme zde měli i svatbu a vše bylo naprosto dokonalé. Doporučuji využít jen tak na nedělní oběd nebo jakoukoliv akci či oslavu.
- Lukáš Bryksa"

"Velkou radost jsem měl z restaurace Barrio Gotico Cafe v Kurdějově. Není to právě destinace, která by v hledáčku turistů byla na prvním místě, ale i přesto se zde setkáte s úrovní a kvalitou gastronomie, která má světové parametry. Tady rozhodně připraveni jsou…
- Ivo Dvořák"

 

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

Aktuální menu

otevírací doba

Pátek,Sobota12:00 - 23:00

Neděle12:00 - 21:00

Pondělí až čtvrtek je naše restaurace uzavřena, v případě, že budete mít zájem o soukromou akci, večírek, oslavu, svatbu, catering apod., po předchozí domluvě Vám rádi naši restauraci i v tyto dny otevřeme.

Od 3. 1. do 12. 1. 2020 je restaurace uzavřena z důvodu celopodnikové dovolené

Udělat rezervaci

Kde nás najdete

Barrio Gotico Restaurant Kurdějov

Kurdějov 137, 639 01

info

Rezervace

vyhněte se čekání na volné místo

Počet osob

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
+

Vyberte datum

Čas

--hod :min

00 30

Odesláním rezervace souhlasím s ochr.os.údajů